Strona główna » Informacje prasowe » Aktualności
Aktualności

Branża IT wciąż poszukuje specjalistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl

Spośród wszystkich ofert pracy zamieszczonych na portalu monsterpolska.pl w grudniu 2013, prawie połowa dotyczyła stanowisk związanych z branżą IT.

Biurko, krzesło, komputer i nie tylko - jak oswoić swoje stanowisko pracy?

W pracy spędzamy dużą część naszego życia. Nie bez powodu miejsce pracy nazywane jest naszym drugim domem. Jak więc sprawić, by przestrzeń, w której przebywamy tyle czasu była dla nas przyjazna, a co za tym idzie - nie przytłaczała nas i pozwalała na wypełnianie codziennych obowiązków?

Popyt na specjalistów IT nie maleje. I nie zmaleje.

Analiza kwartalna ofert pracy opublikowanych na monsterpolska.pl – październik-grudzień 2013

Sprawdź czy rozumiesz rekrutera

Oferta pracy to pierwszy etap rekrutacji. Dlatego osoby poszukujące pracy powinny czytać je dokładnie i ze zrozumieniem.

Programista pilnie poszukiwany – rekrutacja 2013 – raport monsterpolska.pl Analiza ofert pracy zamieszczanych na portalu monsterpolska.pl w 2013 roku

W 2013 roku pracodawcy najczęściej poszukiwali pracowników IT oraz Nowych Technologii – wynika z rocznej analizy ofert pracy zamieszczonych na monstepolska.pl.

Sukces to równowaga = balans między życiem zawodowym a osobistym

Zaburzenie granic między pracą a czasem prywatnym prowadzi do przemęczenia, kłopotów zdrowotnych i rodzinnych, a także wypalenia zawodowego.

Branża IT liderem trzeciego kwartału

Analiza kwartalna ofert pracy opublikowanych na monsterpolska.pl – lipiec - wrzesień 2013 r.

Psycho-szef i podstępni współpracownicy postrachem pracujących

Globalna ankieta przeprowadzona przez portal kariery Monster.com ukazuje, że naszymi najczęstszymi biurowymi postrachami są niezrównoważony szef i podstępni współpracownicy. Pracownicy nie lubią też grobowej ciszy panującej w biurze oraz konieczności pracy nocą.

Rosnący popyt na inżynierów i specjalistów IT - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – wrzesień 2013 r.

Branża IT niezmiennie króluje pod względem liczby ogłoszeń o pracę. Drugi w kolejności był sektor sprzedaży, a podium zamykały ex aequo – ogłoszenia dotyczące zawodów technicznych oraz z kategorii finanse i bankowość z wynikiem 7%, wynika z analizy ofert pracy opublikowanych na monsterpolska.pl

Koniec weekendu: niedzielna depresja wśród pracowników

„Sunday Night blues” to stres i podenerwowanie odczuwane w niedzielny wieczór z powodu poniedziałkowego powrotu do pracy.

©2011 Monster - Wszystkie prawa zastrzezone - U.S. Patent No. 5,832,497 - NYSE: MWW - V: 2018.10.0.34-320