Strona główna » Informacje prasowe » Aktualności
Aktualności

MonsterPolska.pl z nową agencją PR

Od marca br. za działania PR międzynarodowego serwisu z ofertami pracy MonsterPolska.pl odpowiada warszawska agencja INB Digital. INB Digital odpowiadać będzie za obsługę medialną serwisu, tworzenie treści oraz doradztwo wizerunkowe.

Oswój zmianę! Monster Polska rusza z nową kampanią

1 października wystartowała edukacyjna kampania „Oswój zmianę” serwisu kariery monsterpolska.pl. Jej celem jest oswojenie lęku przed zmianą pracy i zachęcanie do zawodowego rozwijania się przez całe życie. W ramach kampanii Monster Polska nawiązał współpracę z trenerem i konsultantem biznesowym, Dariuszem Dumą.

Studia i praca? To się da połączyć!

Korytarze uczelni wyższych lada moment wypełnią się studentami. Dla jednych będzie to początek uniwersyteckiej przygody, inni zaczną swój ostatni rok zmagań o stopień naukowy, a jeszcze inni wrócą do auli, aby uzupełnić swą wiedzę lub zdobyć nowe kwalifikacje. Niezależnie od grupy, coraz częściej studenci to także osoby pracujące. Jak pogodzić pracę ze studiami, aby nie zaniedbać żadnej z tych sfer?

Jak zarządzać wielopokoleniową grupą pracowników?

Jednym z problemów, z jakimi borykają się szczególnie duże przedsiębiorstwa jest zarządzanie wiekiem. Pracownicy reprezentujący różne pokolenia wymagają indywidualnego podejścia. Jak zarządzać wielopokoleniową grupą, by każdemu zapewnić wsparcie, na które zasługuje? Jakie mają potrzeby i czym kierują się pracownicy z poszczególnych pokoleń?

Open space – 5 porad jak pracować efektywnie i zdrowo

Praca na otwartej przestrzeni jednym ułatwia, a innym wręcz przeciwnie, utrudnia skupienie się, a tym samym właściwe wykonywanie obowiązków.

Czy to dobry czas na zmianę pracy?

Krok do przodu w karierze zawodowej to marzenie niejednego pracownika. Jednak piękna wizja, w której zdobyte do tej pory doświadczenie pozwala na szybki awans i wyższe, satysfakcjonujące wynagrodzenie może okazać się jedynie fantazją.

Siła rekomendacji, czyli czy warto polecać znajomych do pracy?

Coraz więcej firm ma problem ze znalezieniem kompetentnego pracownika. Jednym ze sposobów, jakie stosują, jest poszukiwanie kandydatów poprzez system poleceń.

Nie daj się pracoholizmowi!

Według danych Eurostatu pracujemy ponad normę. Polacy w zestawieniu z 2014 roku znaleźli się na 8 miejscu w Europie pod względem liczby przepracowanych w tygodniu godzin.

Potrzebujesz pracowników? Spróbuj metody open house

Proces rekrutacji bywa żmudny nie tylko dla pracownika, ale także dla pracodawcy. Setki CV do przejrzenia, dziesiątki rozmów telefonicznych, a następnie spotkań.

Podróże wzbogacają… również Twoje CV!

Okres wakacyjny w pełni, a wraz z nim bliższe i dalsze podróże. Dla niektórych będą to wycieczki do nadmorskich kurortów i relaks na plaży, a dla innych wyjazd z plecakiem w nieznane.

©2011 Monster - Wszystkie prawa zastrzezone - U.S. Patent No. 5,832,497 - NYSE: MWW - V: 2018.10.0.34-315