Strona główna » Informacje prasowe » Aktualności
Aktualności

Jak pracować mądrze i czerpać satysfakcję z pracy?

Jak pokazuje praktyka, nawet najbardziej wytężona praca nie zawsze jest gwarantem sukcesu czy samozadowolenia. Nie musimy jednak spędzać więcej czasu w biurze, by osiągnąć satysfakcjonujące życie zawodowe.

Początek 2015 miesiącem ofert dla Inżynierów. Miesięczna analiza ofert monsterpolska.pl.

W styczniu ponad jedna piata ofert pracy (23%) dedykowana była specjalistom z kategorii IT oraz Nowoczesne Technologie.

Przyspiesz rekrutację Talentów branży IT - Innowacyjne rozwiązanie - TalentBin by Monster

Aż 33% polskich firm deklaruje problemy w znalezieniu pracowników z odpowiednimi kompetencjami – wynika z badania agencji ManpowerGroup, z 2014 roku*. W grupie zawodów najbardziej dotkniętych niedoborem talentów, znajdują się również specjaliści IT.

Pieniądze czy awans, czyli co motywuje Polaków do zmiany pracy? Wyniki ankiety monsterpolska.pl

Co piąty pracownik traktuje awans jako główny motywator do zmiany pracy – wynika z ankiety przeprowadzonej przez portal kariery monsterpolska.pl. Nadal jednak dla większości z nas ważna jest wysokość wynagrodzenia. Dla 78% respondentów czynnikiem determinującym wybór nowej firmy są właśnie atrakcyjne zarobki.

Nowa era rekrutacji w mediach społecznościowych Monster Polska wprowadza innowacyjne rozwiązanie - Monster Twitter Cards

Z mediów społecznościowych w naszym kraju korzysta już 52% Internautów . Większość z nich to potencjalni kandydaci do pracy, którzy nie poszukując pracy aktywnie, nie odwiedzają portali pracy. Daje to ogromne możliwości firmom, które na coraz częściej borykają się z problemem braku Talentów. I tutaj z pomocą przychodzi nowe unikalne rozwiązanie - Monster Twitter Cards.

Ujarzmij korporację - kilka zasad jak przetrwać w dużej firmie

Dostałeś pracę w korporacji? Na pewno cieszy Cię perspektywa wyższej pensji, możliwości awansu i rozwoju oraz prestiż, jaki wiąże się z pracą w dużej firmie. Z jednej strony praca w korporacji kusi, a z drugiej wymaga dostosowania się do ustalonych reguł oraz dużej elastyczności.

Stać Cię na więcej, czyli jak otworzyć nowy rozdział w swojej karierze

Decyzja o całkowitej bądź częściowej zmianie ścieżki kariery dotyczy praktycznie każdego pracownika.

Koniec roku stabilny w IT. Rośnie popyt na inżynierów oraz specjalistów HR Kwartalna analiza ofert pracy monsterpolska.pl

Nowoczesne Technologie nie zwalniają tempa rozwoju, co przekłada się bezpośrednio na liczbę ofert pracy publikowanych na monsterpolska.pl.

Koniec 2014 roku miesiącem ofert pracy dla IT

W zamykającym ubiegły rok zestawieniu ofert pracy opublikowanych na portalu monsterpolska.pl na pierwszym miejscu, tak jak w całym 2014 roku, znalazła się kategoria IT / Programowanie (20%).

„Jesteś lepszy niż ta praca”. Start kampanii reklamowej portalu monsterpolska.pl

7 stycznia w stacjach ogólnopolskich oraz kanałach tematycznych wystartowała kampania wizerunkowa portalu pracy i kariery monsterpolska.pl, pod hasłem „Jesteś lepszy niż ta praca”.

©2011 Monster - Wszystkie prawa zastrzezone - U.S. Patent No. 5,832,497 - NYSE: MWW - V: 2018.10.0.34-309