Partnerzy

Zostań Partnerem MonsterPolska.pl

Zachęcamy do zapoznania się z listą partnerów, z którymi stale współpracuje Monster Polska. 

Jeśli chcesz dołączyć do naszych partnerów - prosimy o kontakt. 

Nasi użytkownicy mają również dostęp do ofert pracy zamieszczanych na stronach naszych Partnerów. Współpraca z nimi gwarantuje większy zasięg, a dzięki temu większą ilość aplikacji wpływających na zamieszczone u nas oferty pracy.

Lista Partnerów

 
 
 

Adzuna

Adzuna to wyszukiwarka ofert pracy, która zbiera setki tysięcy ofert z dzisiątek portali i udostępnia je w jednym miejscu. Serwis oferuje wiele filtrów wyszukiwania oraz warstwę społecznościową, aby jeszcze bardziej ułatwić znalezienie wymarzonej pracy.

www.adzuna.pl

 
 

Cieplo-sieciowe.pl

to branżowy portal informacyjny poświęcony tematyce ciepła sieciowego w Polsce. Celem portalu jest edukowanie i informowanie na temat zalet ciepła sieciowego, a także prezentowanie go jako przyjaznego środowisku, bezpiecznego i stabilnego źródła energii w domu i w firmie. Portal śledzi bieżące wydarzenia dotyczące rynku ciepła w Polsce, informując nie tylko o zaletach źródła jakim jest ciepło sieciowe, lecz również prezentując istotne fakty związane z działalnością producentów i dostawców ciepła sieciowego w Polsce.

www.cieplo-sieciowe.pl

 
 

dlahandlu.pl

Informacje i porady dla branży handlowej, wzbogacone o "koszyk cenowy" – narzędzie służące monitorowaniu cen podstawowych produktów FMCG w kilkudziesięciu sieciach sklepów z całego kraju.

www.dlahandlu.pl

 
 

eGospodarka.pl

Praktyczny Serwis dla przedsiębiorców i osób prywatnych. Codziennie publikuje wiadomości z zakresu biznesu, gospodarki oraz Internetu. Udostępnia szereg narzędzi pomocnych przy prowadzeniu firmy i pracy w domu.

To jeden z czołowych serwisów biznesowych mający ponad 1,37 miliona użytkowników generujących powyżej 8 mln odsłon miesięcznie (Megapanel PBI/Gemius, kwiecień 2013).   

Serwis jest bogatym poradnikiem z zakresu prawa, podatków, rachunkowości i finansów. Dostarcza wiedzę niezbędną w działalności firmy. Do dyspozycji przedsiębiorców są bezpłatne aktualne wzory dokumentów i formularzy, narzędzia porównawcze, kalkulatory i wyszukiwarki (w tym m.in. baza przetargów publicznych, ofert pracy w Polsce i za granicą oraz oferty nieruchomości prywatnych i komercyjnych).

Misją Serwisu jest między innymi dostarczanie praktycznych informacji i narzędzi niezbędnych w podejmowaniu działań i decyzji biznesowych oraz pomoc w wymianie informacji między firmami. 

eGospodarka.pl

 
 
 

Elektrownia-jadrowa.pl

to branżowy portal informacyjny poświęcony tematyce budowy pierwszej w Polsce elektrowni jądrowej. Celem portalu jest nie tylko informowanie odbiorców o postępie prac inwestycyjnych, legislacyjnych, czy o podjętych decyzjach politycznych w tym zakresie, ale również zbudowanie platformy firm i instytucji, które swoim doświadczeniem i wiedzą chcą wesprzeć projekt budowy pierwszej w Polsce elektrowni jądrowej.

www.elektrownia-jadrowa.pl

 
 

farmer.pl

Portal nowoczesnego rolnika. Najświeższe informacje z sektora rolniczego, porady związane z prawem, dotacjami i dopłatami w rolnictwie oraz szeroko rozumianym biznesem wiejskim.

www.farmer.pl

 
 

FranczyzaBanku.pl

FranczyzaBanku.pl jest specjalistycznym serwisem branżowym, który wspiera biznes franczyzowy w sektorze bankowym. W ramach prowadzonej działalności serwis oferuje szereg usług, z których skorzystało już kilka tysięcy osób. FranczyzBanku.pl gwarantuje swoim Klientom profesjonalną i skuteczną pomoc w pięciu głównych obszarach: doradztwie franczyzowym, pozyskiwaniu Partnerów do współpracy, sprzedaży placówek bankowych oraz szkoleniu i rekrutacji pracowników.

www.franczyzabanku.pl

 
 

HRNews.pl

HRNEWS to nie tylko portal informacyjno-edukacyjny, to kompleksowe „narzędzie” wspierające pracę HR-owców każdego szczebla i pozwalające oderwać się od „merytorycznego mainstreamu”. Top News, Osobowość HR, Dobre Praktyki HR to tylko niektóre sekcje, które warto śledzić podczas codziennej prasówki. A najważniejsze informacje tygodnia kompilowane są w postaci newslettera wysyłanego w każdy wtorek.

www.hrnews.pl

 
 

Interia.pl

Spółka INTERIA.PL S.A. powstała w sierpniu 1999 r. jako wspólne przedsięwzięcie lidera polskiego rynku informatycznego - firmy Comarch S.A. oraz największej polskiej stacji radiowej - RMF FM. W styczniu 2008 r. Interia.pl S.A. stała się częścią potężnej grupy mediowej Bauer Media.

11 lutego 2000 r. w ramach spółki uruchomiony został portal internetowy www.interia.pl, który jest obecnie jej najważniejszym i największym aktywem, należąc do czołówki najpopularniejszych w Polsce. Serwisy Grupy Interia.pl odwiedza miesięcznie 11,3 mln użytkowników, którzy generują 1,2 mld odsłon.

Dzisiaj INTERIA.PL jest czołowym graczem polskiego rynku mediów nowej generacji, z bardzo dużym doświadczeniem medialnym i unikalną wiedzą na temat technologii internetowych. Prowadzony przez spółkę portal internetowy www.interia.pl udostępnia indywidualnym użytkownikom internetu pełną gamę najwyższej jakości serwisów informacyjnych, multimedialnych, społecznościowych i komunikacyjnych. Spółka uruchomiła również szereg specjalistycznych wortali tematycznych, cieszących się ogromną popularnością wśród użytkowników. Są to m.in. wortal dla kobiet Styl.pl, wortal dla fanów seriali - Swiatseriali.pl, motoryzacji – Poboczem.pl czy najpopularniejszy społecznościowy serwis wnętrzarski - Deccoria.pl.

INTERIA.PL jest wiodącym podmiotem na polskim rynku reklamy, oferując nowoczesne rozwiązania marketingowe i promocyjne. Z usług reklamowych INTERIA.PL korzystają największe polskie przedsiębiorstwa wszystkich branż oraz dynamicznie rozwijający się rynek małych i średnich firm. Spółka oferuje również szeroki wachlarz technologii dla biznesu, które powstają na bazie najnowocześniejszych rozwiązań Internetowych, na co dzień stosowanych w portalu www.interia.pl.

www.interia.pl

 
 

Menedżer Sprzedaży

Serwis www.menedzersprzedazy.pl jest pierwszym portalem zajmującym się sztuką sprzedaży, a zarządzaniem działem sprzedaży w szczególności. Portal powstał, by wspierać cztery główne grupy menedżerów sprzedaży: Kierowników zespołów, Dyrektorów oddziałów, Dyrektorów regionalnych oraz Dyrektorów handlowych. Menedżer Sprzedaży powstał jako platforma do dyskusji o ciężkiej pracy jaką jest zarządzanie sprzedażą.

www.menedzersprzedazy.pl

 
 
 

mitula

Mitula to międzynarodowa wyszukiwarka ogłoszeń pracy. Oferty z tysięcy portali zebrane są na jednej stronie, aby umożliwić użytkownikowi szybkie i wygodne znalezienie wymarzonej pracy.

praca.mitula.com.pl

 
 
 

Money.pl

Money.pl to najpopularniejszy portal finansowy i biznesowy w polskim internecie. Z serwisów grupy Money.pl korzysta ponad 4 mln użytkowników miesięcznie (Megapanel Gemius/PBI).

www.money.pl

 
 

portalsamorzadowy.pl

Codzienne źródło informacji biznesowej dla sektora samorządowego, administracji publicznej oraz menedżerów komunalnych spółek i związków.

www.portalsamorzadowy.pl

 
 

portalspożywczy.pl

Pierwsze źródło informacji dla branży żywnościowej oraz jej instytucjonalnego i rynkowego otoczenia.

www.portalspożywczy.pl

 
 

propertynews.pl

Portal nieruchomości komercyjnych. Informacje z rynku centrów handlowych, biur, hoteli i magazynów, wzbogacone o rozbudowaną, ogólnopolską wyszukiwarkę wolnych powierzchni handlowych.

www.propertynews.pl

 
 

rynekaptek.pl

Specjalistyczny portal aptekarzy i farmaceutów.

www.rynekaptek.pl

 
 

rynekzdrowia.pl

Codzienny serwis branży medycznej, opisuje i komentuje funkcjonowanie systemu opieki zdrowotnej, zmiany w prawie oraz modele finansowania sektora. Donosi o najnowszych osiągnięciach medycyny i trendach terapeutycznych.

www.rynekzdrowia.pl

 
 

Stowarzyszenie Agencji Zatrudnienia

Stowarzyszenie Agencji Zatrudnienia (SAZ) to branżowa organizacja pracodawców, od pięciu lat zrzeszająca firmy wyspecjalizowane w dostarczaniu wybranych usług HR:

- rekrutacji do pracy w kraju i za granicą na różne szczeble organizacji
- doradztwa personalnego
- pracy tymczasowej i outsourcingu

Agencje członkowskie SAZ posiadają ponad 200 biur, oddziałów i przedstawicielstw na terenie całego kraju. W poprzednim roku ich Klientami było ponad 7000 przedsiębiorstw polskich i zagranicznych.

SAZ reprezentuje zarówno podmioty duże, ogólnokrajowe i międzynarodowe, jak i regionalne i lokalne, działające w kilku województwach lub mniejszych ośrodkach. Tak szeroki przekrój profili działalności Członków organizacji pozwala postrzegać kwestie środowiska usług HR w sposób kompleksowy.

Celem organizacji jest nie tylko wspomaganie i reprezentowanie członków oraz budowanie dobrego wizerunku branży, ale również kreowanie właściwego kierunku jej rozwoju, zgodnego z wymogami gospodarki oraz przepisami prawa.

www.saz.org.pl

 
 

Urząd Pracy m.st. Warszawy

Urząd Pracy m.st. Warszawy działa na podstawie Ustawy z dnia 20 kwietnia 2004r. o promocji zatrudnienia i instytucjach rynku pracy (Dz. U. z 2008r. Nr 69, poz. 415 z późn. zm). W ramach działalności proponuje możliwość skorzystania z pośrednictwa pracy i poradnictwa zawodowego, szkoleń, instrumentów rynku pracy, pomocy w aktywnym poszukiwaniu zatrudnienia. Urząd Pracy realizuje wiele autorskich programów rynku pracy skierowanych do osób bezrobotnych.

www.up.warszawa.pl

 
 

wnp.pl

Czołowy portal gospodarczy kierowany do kadry zarządzającej i specjalistów. Numer jeden w sektorze przemysłowym.

www.wnp.pl

 
 

zarabiaj.pl

Serwis www.zarabiaj.pl gromadzi aktualne oferty pracy w całej Polsce i za granicą, stwarzając możliwość zamieszczania i wyszukiwania najświeższych ogłoszeń z wielu branży.

zarabiaj.pl

 
 
 
 
 

 

Rozwiązania rekrutacyjne

Pomożemy Ci zoptymalizować poszukiwania i znaleźć skuteczne sposoby pozyskiwania dobrych kandydatów.

Czytaj więcej

Profile firm
Niech przyszły pracownik pozna obszar działalności, dostępne oferty pracy oraz politykę personalną Twojej firmy.

Czytaj więcej
Dołącz do nas

 

 

©2011 Monster - Wszystkie prawa zastrzezone - U.S. Patent No. 5,832,497 - NYSE: MWW - V: 2018.10.0.34-315